הלבנת שיניים

דרכים שונות להלבנת שיניים

הלבנת שינייםכולנו רוצים חיוך מושלם, צחור שיניים ומוכנים לעבור טיפולים ולנסות שיטות ואפשרויות שונות כדי להשיג את זה. הלבנת שיניים היא טיפול שיניים קל יחסית ונפוץ מאד. אין צורך לחפש רחוק ובהחלט אפשר למצוא בקלות טיפולי הלבנת שיניים בירושלים או בכל עיר במרכז.

בעזרת הטיפול אפשר לעשות שינוי אסתטי של מראה הפה.

טיפול הלבנת השיניים עושים על שכבת האמייל החיצונית (ובעברית: זגוגית) של שיניים טבעיות בלבד. שכבת האמייל היא שכבה שקופה הנראית לבנה בשל עובייה.

החומר הכימי המשמש בטיפול להלבנת שיניים, חודר דרך שכבת האמייל השקוף אל שכבת הדנטין שמתחתיו ושם מתבצע הליך פירוק פיגמנטים של צבע. ההליך גורם לשכבת הדנטין להפוך לבהירה יותר. כך, ישתקף מבעד שכבת האמייל צבע בהיר יותר של השיניים.
רופאי שיניים ומרפאות שיניים רבים מציעים טיפול זה. אם מבצעים אותו במקצועיות אין חשש לפגיעה בחוזק השיניים.

שיטות להלבנת שיניים

•    הלבנת שיניים ביתית. משחת השיניים מכילה חומרי הברקה וכימיקלים אשר יסייעו לניקוי השיניים ולמחיקה ושחיקה של הכתמים על השן. קיימות גם ערכות ביתיות להלבנת שיניים. לא מומלץ להשתמש בשיטות ביתיות כמו צחצוח השיניים במלח, בסודה לשתייה או בלימון, מכיוון שהן עלולות לגרום לשחיקה באמייל, סדקים בשיניים ואף נזק לחניכיים ולפה.

•    שימוש ברצועות להלבנת השיניים. הדבקת הרצועות על השיניים למשך כחצי שעה פעמיים ביום. ניתן להשיג את הרצועות אצל רופא השיניים או בבית מרקחת עם מרשם מהרופא. הן יעילות ונוחות לשימוש.

•    טיפול בג'ל על ידי רופא במרפאת השיניים.הג'ל נמרח על השיניים וניתן להאיץ את השפעתו על ידי שימוש בחום אובאור כחול מיוחד.
שיטת טיפול זו נקראת שיטת kor. זהו טיפול יקר, אך יעיל ביותר. משך הטיפול הוא כשעה ולפעמים יש צורך ביותר מטיפול אחד.
הרופא יכול לתת גם תבניות ג'ל מוכנות ומותאמות באופן אישי לטיפול בבית.

•    הלבנת שיניים בלייזר. בשיטה זו מורחים חומר מיוחד על השיניים ובאמצעות מכשיר הלייזר נשלחת קרן אור הגורמת לחומר לפעול ולשנות את גוון השן. לאחר שטיפת הפה השיניים בהירות יותר. השיטה יקרה ומאד יעילה והשפעתה נשארת 3 שנים.

•    ציפוי חרסינה לשיניים. זהו פתרון בו משתמשים הרופאים כאשר אין אפשרות לבצע הלבנת שיניים באחת מהשיטות האחרות או שמצב השיניים בעייתי בתחילת הטיפול. בטיפול זה מחליפים את האמייל בחלק הקדמי והחיצוני של השיניים, בציפוי חרסינה בכתר חרסינה.

הלבנת שיניים בירושלים

אין צורך להתרחק ממקום המגורים ואפשר למצוא רופא מתוך מגוון רחב של רופאים מומחים בבריאות השיניים. אתרו את הרופא המתאים לכם שיהיה בעל הידע והניסיון המתאים כדי לבצע
הלבנת שיניים בירושלים.

אפשרות נוספת העומדת בפני מי שרוצה לעשות הלבנת שיניים בירושלים היא להגיע למרפאה של הפקולטה ללימודי רפואת שיניים של האוניברסיטה העברית בשיתוף עם בית חולים הדסה. שם מציעים שירותים שונים בתחום רפואת השיניים ובין היתר גם טיפולים אסתטיים של הלבנת שיניים.

לסיכום, תחום הלבנת השיניים מציע אפשרויות שונות מבחינת יעילות הטיפול ועלותו. התייעצו עם רופא שיניים בדבר הטיפול המתאים למצב השיניים שלכם וכל זה ממש קרוב לביתכם בירושלים.


רשימת הטיפולים שאנו מספקים במרכז שלנו
 


✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות!
✔ מיטב המומחים ליד מקום מגוריך
✔ מחיר ללא תחרות (השוואת מחירים)
✔ ללא כאבים, הרדמה מלאה/חלקית
✔ החלמה מהירה במיוחד


צור קשר עכשיו -
ונחזור אליך תוך 5 דקות!
-
למה לבחור דווקא בנו?

השתלות שיניים מחיר


שיניים בריאות לכל החיים!

השתלת שיניים מהירה
השתלת שיניים ביום אחד
השתלות שיניים לגיל הזהב