השתלות שיניים ביום אחד

  • רוצה שיניים בריאות וחזקות? חיוך יפה לכל החיים?
  • מעוניין לעבור השתלת שיניים מהירה ביום אחד? (במחיר משתלם)
  • רוצה לחסוך מעצמך כאבים מיותרים? רוצה שיקום מהיר?
"השתלת שיניים ביום אחד" חוללה מהפכה של ממש בתחום של רפואת השיניים.
נכנסים לטיפול של כמה שעות ויוצאים עם שיניים חדשות! השתלת שיניים
יעילה מהירה ומקצועית -
עם תוצאות מדהימות.
טיפול מהיר ללא כאב, והכי חשוב - שיניים בריאות לכל החיים!

(שירות בכל רחבי הארץ)


>> מה המחיר של השתלת שיניים? איך משיגים מחירים טובים? לחץ כאן

>> מהם סוגי השתלים המומלצים ביותר? לחץ כאן למידע נוסף!

השתלת שיניים ביום אחד - למי מיועד הטיפול?


הטכנולוגיה כיום מאפשרת לרופאים לבצע השתלת שיניים ביום אחד ולחסוך למטופל את זמן ההחלמה הממושך וכאב מיותר, ואף לתת מענה לבעיה האסתטית הנובעת מחוסר שיניים בפה. השתלות שיניים ביום אחד יבוצעו לאחר בדיקה יסודית הנעשית על ידי הרופא המשתיל. הבדיקה תציג האם עצם הלסת גבוהה ורחבה מספיק בשביל לבצע את התהליך, האם צפיפות העצם ברמה מספקת והאם יש צורך בטיפולים נוספים המבוצעים בטרם השתלת השיניים. ישנם מצבים אשר מחייבים השתלות שיניים ביום אחד: כאשר מיקום השן החסרה הוא בקדמת הפה, כלומר באזור האסתטי. כאשר כל הלסת מחוסרת שיניים, וכאשר למטופל יש חרדה מטיפולי שיניים, ויש לבצע את התהליך באופן המהיר ביותר.

השתלת שיניים ביום אחד - התהליך

תחילה מבצעים עקירה של השן, במידה ויש צורך, ולאחר מכן מתחילים לבצע את ההשתלה. מחדירים באופן מיידי את השתל לתוך חלל השן הטבעית, ומרכיבים על השתל את הכתר אשר הוכן מראש. במידה ויש צורך בטיפול נוספים כגון השתלת עצם או הרמת סינוס, ניתן לבצעם בטיפול אחד יחד עם ביצוע ההשתלה. השתלת שיניים ביום אחד מאפשרת למטופל, כבר באותו יום, לצאת מן המרפאה עם חיוך אסתטי וטבעי לחלוטין.

היתרונות בשיטת השתלות שיניים ביום אחד

בעבר לא היה ניתן לחשוב אפילו על השתלות שיניים ביום אחד כיוון שהתהליך הקונבנציונאלי להשתלת שיניים ערך יותר משלושה חודשים, במקרה הטוב. כיום המטופל אינו צריך לוותר על הנוחות אשר מתאפשרת על ידי השתלת שיניים ביום אחד. כבר לאחר הטיפול ניתן לאכול כמעט את כל סוגי המזון, הכאב לאחר הטיפול הוא מינימאלי, אין צורך לעבור חודשים שלמים של תהליכי החלמה, וכמובן הטיפול המהיר אינו מצריך מפגשים מרובים עם הרופא. יתרון נוסף הוא היתרון אסתטי. המטופל אינו צריך להתבייש במרווחים גדולים בין השיניים הנוצרים בעקבות העקירה, השתלת שיניים ביום אחד מאפשרת למטופל לצאת מן המרפאה עם חיוך טבעי.

אך אסור לשכוח את היתרון החשוב מכל - היתרון הרפואי. השתלת שיניים מייד לאחר עקירה מונעת מצב של איבוד עצם הלסת. השתל מיד תופס את מקומם של שורשי השן הטבעית, כך נמנעים סיבוכים עתידיים אשר עלולים למנוע את השתלות השיניים בעתיד.

>> יש לך שאלה לגבי השתלים? לגבי השיקום? לגבי המחיר? נשמח לייעץ בחינם! 

✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות!
✔ מיטב המומחים ליד מקום מגוריך
✔ מחיר ללא תחרות (השוואת מחירים)
✔ ללא כאבים, הרדמה מלאה/חלקית
✔ החלמה מהירה במיוחד


צור קשר עכשיו -
ונחזור אליך תוך 5 דקות!
-
למה לבחור דווקא בנו?

השתלות שיניים מחיר


שיניים בריאות לכל החיים!

השתלת שיניים מהירה
השתלת שיניים ביום אחד
השתלות שיניים לגיל הזהב