השתלות שיניים בתל אביב

  • מעוניין לעבור השתלת שיניים באיזור תל אביב?
  • מחפש מרפאת מומחים עם שנים של ניסיון בתחום?
  • השתלת שיניים מהירה במיוחד? ביום אחד? עם שיקום מהיר? (ובמחיר משתלם)
שתלים דנטליים יכולים לשדרג את איכות החיים שלך בכמה רמות! הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לבצע טיפולים מורכבים ללא כאבים מיותרים - טיפול מהיר, יעיל ואפקטיבי עם שיקום קצר יחסית.
שיניים בריאות לכל החיים!

כמה עולה השתלת שיניים בתל אביב? לחץ למידע נוסף

מהם סוגי השתלים הנפוצים ביותר בישראל?

השתלות שיניים בתל אביב

השתלות שיניים בתל אביב - הטכנולוגיה המתקדמת ביותר

בשנים האחרונות ההתפתחויות הטכנולוגיות בכל הנוגע לנושא של בעיית חוסר שיניים, הביאו למציאת הפתרון הטוב ביותר - השתלת שיניים. כיום ניתן לבצע השתלות שיניים בתל אביב ובכל איזור המרכז ביום אחד בלבד, ללא כאבים מיותרים וללא שיקום ארוך.

כמו כן ניתן לבצע את ההשתלה תוך הרדמה חלקית או מלאה. השתלת השיניים נערכת ע"י רופאים מומחים בעלי מיומנות גבוהה, הנעזרים בחומרים איכותיים מאד המביאים לתוצאות נהדרות הנשמרות לטווח ארוך.

שתלים דנטלים (הפתרון המושלם)

השתלים הדנטלים הינם ברגים או צילינדרים העשויים מחומר פלטיניום והם נועדו לדמות את שורש השן המקורי.
לאחר שנלקחים צילומים של הפה והלסת, הרופא המטפל בונה תוכנית טיפול מותאמת אישית ומדויקת לתהליך ההשתלה. השלב הראשוני של הטיפול עצמו הינו הברגת השתלים בתוך חלל הפה כך שהשתל עצמו נקלט על ידי עצם הלסת.

לאחר מכן ניתן לבצע העמסה של הכתרים אשר מתפקדים מבחינת סגר ומנשך. השתלים מהווים עוגן יציב ,בין אם מרכיבים שן  בודדת ובין אם מרכיבים  מספר שיניים במקום השיניים הטבעיות.

השתלת שיניים ממוחשבת

השתלת השיניים בתל אביב - יתרונות

אין כמו טיפול מקצועי ואנושי קרוב לבית. מגוון מרפאות מובילות פועלות בסמיכות למקום מגוריך, במטרה להנגיש עבורך את טיפולי השיניים המתקדמים ביותר שיש. השתלות השיניים בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ הינן בעלות יתרונות מרובים. ראשית יש לציין כי שתלים בפה מונעים פגיעה בשיניים סמוכות עליהן נשען הגשר. מעבר לכך צורת הפנים והלסת נשמרת.

ניקיון שתלי השיניים הוא הרבה יותר פשוט מכל מערכת שיניים חלופית אחרת ומעבר לכך השיניים המושתלות נראות הכי קרוב לשיניים טיבעיות  והן  קבועות ויציבות. העובדות הנ"ל מעלות את הביטחון העצמי, משפרות את מצב הרוח ומאפשרות תפקוד קל ונוח יותר.

יש לך שאלה? צריך פרטים נוספים לגבי המחיר? צור עמנו קשר

✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות!
✔ מיטב המומחים ליד מקום מגוריך
✔ מחיר ללא תחרות (השוואת מחירים)
✔ ללא כאבים, הרדמה מלאה/חלקית
✔ החלמה מהירה במיוחד


צור קשר עכשיו -
ונחזור אליך תוך 5 דקות!
-
למה לבחור דווקא בנו?

השתלות שיניים מחיר


שיניים בריאות לכל החיים!

השתלת שיניים מהירה
השתלת שיניים ביום אחד
השתלות שיניים לגיל הזהב