השתלות שיניים

  • רוצה שיניים בריאות לכל החיים? חיוך בריא?
  • מעוניין לעבור השתלת שיניים אצל מומחים עם שנים של ניסיון? (במחיר משתלם)
  • מחפש טיפול מהיר ללא כאבים מיותרים?
שתלים דנטליים חוללו מהפכה של ממש בתחום של רפואת השיניים. כיום תוכל לעבור השתלת שיניים מהירה, יעילה ומקצועית - עם תוצאות מדהימות וללא כאבים מיותרים. כמו כן, עלות הטיפול הפכה לאטרקטיבית ביותר!
שיניים בריאות לכל החיים

(שירות בכל רחבי הארץ)


כמה עולה השתלת שיניים? איך משיגים 30% הנחה? לחץ כאן

איזה סוגי שתלים יש? מה הכי מומלץ? מידע נוסף


השתלות שיניים מתקדמות


כל מה שצריך לדעת על השתלות שיניים

השתלות שיניים מתחלקות לשני סוגים. הדרך הראשונה נקראת Endosteal, סוג זה של השתלת שיניים הוא הנפוץ ביותר כיום. השתל המיועד מעוצב בצורת בורג אשר מתחבר בהברגה לתוך עצם הלסת. לצידו השני של השתל ניתן לחבר כתר בודד, גשרים או מערך שיניים תותבות. הדרך השנייה נקראת Subperiosteal, בדרך זו שתלים דנטליים מונחים על העצם ובעזרת מסגרות מתכת הדוחפות את החניכיים, השתל נושא את השן התותבת.

איזו דרך מתאימה לך?

את ההחלטה הזו יש להשאיר לרופא מומחה כמובן. צור קשר על ידי השארת הפרטים שלך ואיש מקצוע בעל ניסיון יחזור אליך בהקדם ויעזור לך להחליט מהי האופציה המתאימה ביותר והמשתלמת ביותר עבורך. כיום יש מגוון סוגי שתלים, ומגוון טכניקות להשתלת שיניים. הדבר החשוב ביותר הוא להתאים לך את המוצר המתאים.

הבחירה בין שני סוגי השתלות שיניים מתבצעת לאחר בדיקה פרטנית אשר מגלה פרטים כגון גובה העצם ורוחבה. תוך כמה חודשים לאחר הסרת שן, עצם הלסת מתחילה לסגת. תהליך איבוד עצם הלסת נמשך כל החיים אך אם מבצעים השתלת שיניים בסמוך לעקירה, עצם הלסת ברוב המקרים עדיין רחבה וגבוהה מספיק בשביל להחדיר שתל דנטאלי לתוך העצם.

כיצד ניתן להוזיל עלויות בהשתלת שיניים?
צפה עכשיו בסרטון קצר (02:32)השתלת שיניים במחיר מדהים


מה עושים כאשר העצם לא מספיק גבוהה ורחבה?

במקרה שכזה ניתן לבצע את התהליך בדרך השנייה - Subperiosteal , אך ישנם פתרונות נוספים. ניתן להחדיר לעצם, מיד לאחר העקירה, חומר אשר מעודד היווצרות של תאי עצם חדשים וכך לשמור על רכס העצם עד למועד ההשתלה. דרך נוספת מתבצעת באמצעות השתלת עצם ממקום אחר בגוף.

כמו כן ניתן לבצע הרמת סינוס, תהליך אשר רלוונטי בעת השתלת שיניים בלסת העליונה. לאחר עקירת שיניים בלסת העליונה, הסינוסים תופסים את מקומם של שורשי השיניים אשר נעקרו וממשיכים לגדול על חשבון העצם. הרמת רצפת הסינוסים מאפשרת לעצם להתעבות וכך לעמוד בדרישות של תהליך השתלת שיניים.


לא כדאי לפספס! סרטון קצר -
השלבים בהם מתבצעת השתלת שיניים (01:41)

היתרונות בהשתלות שיניים

השתלות שיניים הינן בעלות יתרונות רבים ומגוונים, במיוחד לאור ההתפתחות בטכנולוגיה.

ראשית יש לציין כי שתלים בפה מונעים פגיעה בשיניים סמוכות עליהן נשען הגשר, צורת הפנים והלסת נשמרת. התהליך אינו דורש פגיעה בשיניים סמוכות ובריאות, אין צורך להשחיזן. כמו כן ניקיון שתלי השיניים הוא הרבה יותר פשוט מכל מערכת שיניים חלופית אחרת. השיניים המושתלות נראות הכי קרוב לשיניים טיבעיות והן קבועות ויציבות. העובדות הנ"ל מעלות את הביטחון העצמי, משפרות את מצב הרוח ומאפשרות תפקוד קל ונוח יותר.

השתלות שיניים מהוות תחליף ראוי גם לשורשי השיניים וגם לכותרות השיניים (החלק הגלוי בחלל הפה). כמו כן ניתן להגיע לרמת טבעיות גבוהה בעת השתלות שיניים וכך לוודא שהחיוך שלכם יישאר אסתטי.

מהם הסיכונים האפשריים בהשתלת שיניים? מידע נוסף
יש לך שאלה? צריך מידע נוסף? לחץ כאן ליצירת קשר

 


✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות!
✔ מיטב המומחים ליד מקום מגוריך
✔ מחיר ללא תחרות (השוואת מחירים)
✔ ללא כאבים, הרדמה מלאה/חלקית
✔ החלמה מהירה במיוחד


צור קשר עכשיו -
ונחזור אליך תוך 5 דקות!
-
למה לבחור דווקא בנו?

השתלות שיניים מחיר


שיניים בריאות לכל החיים!

השתלת שיניים מהירה
השתלת שיניים ביום אחד
השתלות שיניים לגיל הזהב