כתרים לשיניים

  • רוצה להשקיע בבריאות שלך? כואבות לך השיניים?
  • מעוניין לקבל טיפול שיניים ברמה הגבוהה ביותר?
  • מחפש מידע אודות כתרים לשיניים? כתרי זירקוניה? כתרי חרסינה?

רפואת השיניים עברה שינויים ותהפוכות רבים בשנים האחרונות. כיום ניתן לקבל את הכתרים הכי איכותיים באמצעות טכנולוגיה חדשנית שמאפשרת דיוק מרבי בעיצוב צורת השן המשוחזרת.
התקנה יעילה, מהירה ומקצועית של כתרים לשיניים. שיניים בריאות לכל החיים!

** שירות בכל הארץ **
   

אנו מספקים מגוון טיפולי שיניים מתקדמים - לחץ כאן
מה זה כתר זירקוניה? לחץ כאן למידע נוסף


תפקידם של כתרים לשיניים

השיניים שלנו לאורך השנים נפגמות במידה זו או אחרת בעקבות עששת, מחלות חניכיים או חבלות הנגרמות ממכה. במקרים אלו חומר השן מתמעט עד שאנו זקוקים למבנה מלאכותי אשר יגן על מעט חומר השן אשר השתמר, ובנוסף המבנה ישמש ככותרת שן חלופית לצורך נוחות בעת אכילה וכמובן על מנת למלא אחר הצורך האסתטי. מבנים מלאכותיים אלו נקראים בשפה המקצועית - כתרים לשיניים.

הצוות של המרכז הישראלי לרפואת שיניים מתקדמת ישמח לתת לכם מענה מקצועי לכל בעיה ושאלה בנושא. השאירו את פרטיכם בלשונית - צור קשר, ותענו בהקדם.

סוגי כתרים

כיום כתרים לשיניים עשויים לרוב משילוב של מתכת אצילה או חצי אצילה וחרסינה. כתרים העשויים ממתכת בלבד מתאימים בעיקר לשיניים טוחנות בשל חוזקם אך הם כמעט נעלמו מן העולם בשל החיסרון האסתטי שלהם. כתרי חרסינה הם כתרים בעלי ציפוי חרסינה מעל בסיס מתכתי פותר במידה רבה את בעיית האסתטיות ולכן ניתן להשתמש בכתרים מצופים חרסינה בכל אזור בפה. איכותם של כתרים אלו תיקבע בעיקר לפי איכות המתכת. את סוגי המתכת ניתן לחלק ל- 3: מתכת לא אצילה כמו כרום וניקל אשר עולה פחות כסף אך אינה מומלצת עקב חסרונותיה. מתכות אלו משנות את צבעם של הכתר עם הזמן לגוון שחור ואף יוצרות לרוב דלקות חניכיים. מתכת חצי אצילה עשויה לרוב מכסף ופלדיום ומשפרת את איכות הכתר כיוון ששינוי הצבע ודלקות החניכיים מועטים ביחס למתכת לא אצילה. מתכת אצילה עשויה מתערובת המכילה ברובה זהב אשר אינו מזדהם ואינו מתחבר באופן כימי עם נוזלים וצבעי מאכלים בפה. לכן הכתר אינו משנה צבע ואינו גורם לדלקות, אך הוא יקר יותר ביחס לסוגים הנראים לעיל.

כתרים ללא מתכת   

כתרים לשיניים העשויים מחרסינה בלבד, מתאימים בעיקר לשיניים קדמיות (ניבים וחותכות) כיוון שרמת האסתטיות אשר ניתן להגיע אליה עם כתרים אלו הינה גבוהה ביותר. ביטול המתכת בכתר מונע את השחרתו של הכתר ואת היווצרותו של הפס השחור הנוצר בחיבור שבין החניכיים לכתר. כמו כן זהו מענה מושלם לאלו אשר אלרגיים למתכות. החרסינה נקלטת בקלות בפה ואינה יוצרת דלקות חניכיים. החסרונות של כתרים ללא מתכת הם המחיר הגבוה והעובדה שיש להשחיז את השן יתר על המידה על מנת לחזק את בסיסו של הכתר.

יש לך שאלה? רוצה לברר פרטים נוספים? לחץ כאן לייעוץ חינם
 


✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות!
✔ מיטב המומחים ליד מקום מגוריך
✔ מחיר ללא תחרות (השוואת מחירים)
✔ ללא כאבים, הרדמה מלאה/חלקית
✔ החלמה מהירה במיוחד


צור קשר עכשיו -
ונחזור אליך תוך 5 דקות!
-
למה לבחור דווקא בנו?

השתלות שיניים מחיר


שיניים בריאות לכל החיים!

השתלת שיניים מהירה
השתלת שיניים ביום אחד
השתלות שיניים לגיל הזהב