כתר שיניים

  • רוצה שיניים חזקות ובריאות למשך שנים ארוכות?
  • מעוניין לעבור טיפול שיניים ברמה הכי גבוהה שיש? (בלי להתרושש)
  • מחפש מידע על סוגי הכתרים השונים לשיניים?

במרכז הישראלי לרפואת שיניים תוכל לקבל טיפול שיניים ברמה הגבוהה ביותר.
הטכנולוגיה המתקדמת של ימינו תאפשר לך לשדרג את החיים משמעותית ובמחיר משתלם.
התקנה יעילה, מהירה ואיכותית של כתר שיניים.
שיניים בריאות לכל החיים!

** פריסה ארצית **

>> אנו מספקים מגוון טיפולי שיניים מתקדמים - לחץ כאן

>> רוצה לדעת עוד על כתרים לשיניים? לחץ כאן לפרטים נוספיםתהליך טיפולי של השן

כאשר השן נפגמת עקב עששת, דלקות חניכיים או על ידי מכה, מתחיל תהליך של מספר טיפולים עד שמניחים על השן כתר שיניים. בתחילה מבצעים סתימה, אחרי זמן מה הופכת הסתימה הקיימת ללא רלוונטית ולכן היא מוחלפת בסתימה גדולה יותר. כאשר החיידקים עוברים מתחת לסתימה ומגיעים לשורש השן, אנו זקוקים לטיפול שורש. מטיפול לטיפול חומר השן מתמעט הן בעקבות היאכלות על ידי חיידקים והן בעקבות השחזת השן אשר נעשית בכל טיפול. כתרים בשיניים נותנים מענה אסתטי ופרקטי לבעיית מיעוט חומר השן, כמו כן הכתרים מגנים על מעט חומר השן אשר נשמר עד כה.

כיצד בוחרים כתר שיניים?

כאמור, כתרים בשיניים נותנים מענה אסתטי ופרקטי, לכן סוגו של הכתר יקבע לפי פרמטרים כמו מיקום השן ותפקידה, רמת האסתטיות הנדרשת, התאמת הכתר באופן אינדיבידואלי, עלות הטיפול ועוד. לדוגמא, שיניים טוחנות חייבות להיות חזקות ועמידות בפני הלחץ של השן הנגדית אחרת הכתר ישבר ותאלצו לתקנו שוב ושוב. לכן ההעדפה היא לכתר העשוי מתכת איכותית וחזקה אשר מצופה בחרסינה בגוון טבעי בכדי לשמר את  האסתטיות של הפה. כאשר השן ממוקמת ב"אזור האסתטי" כלומר בקדמת הפה, כתר שיניים אסתטי במיוחד יהיה העדיפות הראשונה כמובן. לכן במקרה זה ימליצו הרופאים על כתר שיניים כמו כתר זירקוניה המיוצר מחרסינה בלבד, ללא מתכת.

כתרים בשיניים עלולים להיות יקרים ולכן יש לבחור רופא בעל ניסיון עשיר ומיומנות רבה בכדי למנוע סיבוכים עתידיים אשר יובילו להוצאות מיותרות, וכדי לקבל את הכתר המושלם עבורכם מבלי לשלם יתר על המידה. המומחים של המרכז הישראלי לרפואת שיניים מתקדמת עומדים לשירותכם בכל עת ובכל בעיה. צרו קשר עימנו ותיענו בהקדם.

סוגי כתרים

סוגי הכתרים הנפוצים ביותר כיום בשוק הישראלי מתחלקים לשתי קבוצות. הקבוצה הראשונה היא כתרים העשויים ממתכת ומצופים בשכבת חרסינה. כתרים מחולקים לתתי קבוצות אשר נבדלות באיכות המתכת. המתכת האיכותית ביותר נקראת מתכת אצילה העשויה ברובה מזהב אשר מונע דלקות חניכיים ומותיר את הכתר נקי, ללא שינוי צבע. המתכות הנחותות יותר יוצרות לרוב דלקות חוזרות ונשנות, כמו כן הן משנות את צבען עם הזמן לגוון שחור אשר פוגם באסתטיות. הקבוצה השנייה מכילה כתרים העשויים בחרסינה בלבד. החרסינה נקלטת בקלות ולכן אינה יוצרת דלקות. ניתן להגיע עם חומר זה לרמת טבעיות גבוהה ולכן קבוצה זו נחשבת לאסתטית ביותר.      

>> יש לך שאלה? רוצה לברר פרטים נוספים? לחץ כאן לייעוץ חינם
 


✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות!
✔ מיטב המומחים ליד מקום מגוריך
✔ מחיר ללא תחרות (השוואת מחירים)
✔ ללא כאבים, הרדמה מלאה/חלקית
✔ החלמה מהירה במיוחד


צור קשר עכשיו -
ונחזור אליך תוך 5 דקות!
-
למה לבחור דווקא בנו?

השתלות שיניים מחיר


שיניים בריאות לכל החיים!

השתלת שיניים מהירה
השתלת שיניים ביום אחד
השתלות שיניים לגיל הזהב