מרפאת שיניים מומחים בכרמיאל

על השיניים לא מתפשרים!

ככל שנוקפות השנים כך ישנה עלייה מתמדת בהיקף המידע המקצועי הקיים בתחום רפואת השיניים. היום, בניגוד לעבר, חשופים רופאי השיניים למאגרי מידע עצומים ומי מהם אשר מתמקצע ולומד תחומים נוספים יכול בהחלט לתת פתרון נרחב יותר לקהל מטופליו.

אין זה סוד כי ככל שרופא השיניים מחזיק בתארים רבים יותר כך גם הסיכוי כי יגבה מחיר גבוה יותר עבור שירותיו אך כך גם היכולות שלו לתת את המענה הטוב ביותר עבור הבעיות שלכם.

בשורות הבאות נסביר מיהו רופא שיניים מומחה וכיצד הוא מקבל את התואר ונספק הצצה למרפאת שיניים מומחים ראשונה מסוגה בעיר כרמיאל.

מרפאת שיניים בכרמיאל

מיהו רופא שיניים מומחה?


רופא שיניים מומחה הוא אחד שעבר הכשרה נוספת מעבר ללימודי הבסיס של רפואת השיניים. ההכשרה הינה התמחות אשר הזמן הנדרש כדי למלא אותה נע בין ארבע לחמש שנים נוספות ובסופה יש לעבור מבחן ממשלתי של משרד הבריאות על מנת לקבל את התואר רופא שיניים מומחה. ישנן 9 התמחויות שונות ברפואת השיניים.

האם רופא שיניים מומחה יכול לטפל בבעיות אשר רופאי שיניים אחרים אינם יכולים? התשובה לכך היא בהחלט כן. לדוגמה, רופא שיניים מומחה ברפואת הפה הוא זה שמטפל בחולים מורכבים ובחולים הנוטלים תרופות שונות. כמו כן, הוא יכול לתת טיפולי שיניים לחולי סרטן, שבץ וכד', בעוד שרופאי שיניים אחרים אינם מצוידים בכלים ובידע לכך.

חשוב להבין כי על מנת להיקרא מומחה עבר רופא השיניים כברת דרך ארוכה, עבר לימודים מפרכים, בילה בהתמחות במחלקות שונות בבתי חולים ורכש ידע רב בהתמחות או בתת ההתמחות שלו.
ניתן לבדוק באתר של משרד הבריאות מיהו מומחה ומי לא ורצוי לעשות זאת לפני שמשלמים סכומי כסף לא מבוטלים בעבור טיפולי שיניים.

מרפאה עם רופאי שיניים מומחים בתחומים שונים

נושא כאוב וידוע במדינת ישראל הוא ההבדל בין קדמת הרפואה בין ערי המרכז ובין ערי הפריפריה. אין זה סוד כי במרכז הארץ קיימות אפשרויות טיפול רבות ומתקדמות יותר משאר אזורי הארץ, סיטואציה המאלצת חולים רבים לקיים נסיעות ארוכות ומתישות בשל שירותים שכלל אינם קיימים במקומות אחרים.

לצורך כך בדיוק נפתחה מרפאה עם רופאי שיניים מומחים בתחומים הבאים: רופאת שיניים מומחית ברפואת הפה, מומחה ברפואת שיניים לילדים, כירורג פה ולסת ומומחה ליישור שיניים.

מרפאת השיניים בכרמיאל, מפגישה בין דיסציפלינות שונות ומעניקה לתושבי הצפון פתרון כולל לחלל הפה.
במרפאה יכולים לקבל מענה חולים מורכבים הסובלים משלל מחלות, אנשים אשר אינם יכולים להיות מטופלים אצל רופאי שיניים ללא התמחות וכאלה אשר רוצים לוודא כי הפה שלהם מופקד רק אצל מומחים.

חלק נכבד מהרופאים במחלקה עובדים גם ברפואה הציבורית ונמנים על סגל רופאים איכותי במחלקות הטובות ביותר בבתי החולים בארץ.


למה לבחור דווקא בנו? לחץ להסבר 


✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות!
✔ מיטב המומחים ליד מקום מגוריך
✔ מחיר ללא תחרות (השוואת מחירים)
✔ ללא כאבים, הרדמה מלאה/חלקית
✔ החלמה מהירה במיוחד


צור קשר עכשיו -
ונחזור אליך תוך 5 דקות!
-
למה לבחור דווקא בנו?

השתלות שיניים מחיר


שיניים בריאות לכל החיים!

השתלת שיניים מהירה
השתלת שיניים ביום אחד
השתלות שיניים לגיל הזהב