שתלים דנטליים

  • רוצה שיניים בריאות וחזקות לכל החיים? חיוך עם שיניים לבנות ויפות?
  • מעוניין לעבור השתלת שיניים באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק?
  • מחפש טיפול יעיל ואפקטיבי? ללא כאבים מיותרים? (ובמחיר משתלם)

המרכז הישראלי לרפואת שיניים מתקדמת מאפשר לך להזמין טיפול שיניים מהיר, יעיל ומקצועי.
הטכנולוגיה המתקדמת של שתלים דנטליים מאפשרת לשדרג את רמת החיים באופן משמעותי, במחיר שווה לכל כיס. כל אחד רוצה שיניים בריאות לכל החיים! על השיניים לא מתפשרים

--- שירות בכל רחבי הארץ ---

אילו סוגי שתלים יש בשוק? מה הכי מומלץ? לחץ כאן למידע נוסף
כמה עולה השתלת שיניים? איך משיגים מחיר מצוין? לחץ כאןשתלים דנטליים איכותיים

תחליף קבוע לשיניים חסרות


בימינו לשיניים חסרות יש פיתרון, אין צורך לסבול מן ההשלכות הדנטאליות או מן ההשלכות האסתטיות של שיניים חסרות. שתלים דנטליים יאפשרו לכם להמשיך בחייכם באותה נוחות ויחזירו לכם את חיוך לפנים. תהליך השתלות שיניים הינו תהליך אפקטיבי, בעל אחוזי הצלחה גבוהים מאוד אשר מחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

כיצד מתבצע התהליך?

בסך הכל מדובר בתהליך יחסית ידידותי האורך כשעה להשתלה אחת. תחילה הרופא המשתיל ירדים את האזור בהרדמה מקומית ממוקדת. לאחר מכן יעבור לשלב חשיפת העצם. שתלים דנטליים למעשה מוחדרים לעצם על ידי הברגתם, לכן יש צורך לקדוח בזהירות מרבית חור בעצם אליו יכנס השתל. כמובן שיש לבחור רופא מנוסה, בעל וותק ובעל הצלחות מוכחות לשם ביצוע השתלות שיניים כיוון שבמהלך החדרתם של שתלים דנטליים ישנו סיכון לפגיעה בתאי עצב או בתאי עצם.

לאחר הברגתו של השתל, המשתיל מבצע אטימה של האזור, במידת הצורך אף יבצע תפירה של משטח החניכיים כדי לאפשר החלמה תקינה. שלב ההחלמה בו השתל נקלט על ידי העצם אורך כשלושה חודשים לשתל שמיקומו בלסת התחתונה וכארבעה עד שישה חודשים לשתל בלסת העליונה. בתום תהליך ההחלמה חושפים את השתלים ומניחים כיפת מתכת המאפשרת את החלמתן של החניכיים.

כעת כל שנותר לעשות - רק לבנות כתרים לשיניים או תותבות אשר יוברגו לצידו השני של השתל. שתלי שיניים משדרגים באופן ניכר את איכות החיים.

איזה שתלים דנטליים אני צריך? מה הכי טוב? צפה עכשיו בסרטון הסבר קצר (02:32)


שתלים דנטליים איכותיים


סוגי שתלים דנטליים

ישנם סוגים רבים של שתלים דנטליים אך בארץ משתמשים רק ב- 50 סוגי שתלים אשר נבדלים זה מזה בעיקר בעיצוב. יש לשים לב כי הרופא משתמש אך ורק בשתלים אשר מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות. שתלים דנטליים  אשר עברו אישור, עשויים מחומר איכותי אשר נקרא טיטניום ועברו בוודאות את תהליכי העיקור והעיבוד אשר ימנעו סיבוכים מיותרים בהמשך. סוג השתל בדרך כלל יבחר על ידי הרופא אשר החלטתו תתבסס לפי פרמטרים שונים כמו גודלו, התאמתו ללקוח והעלות שלו. אסור להתפשר על סוג השתל ולכן חשוב מאוד לבחור ברופא המתאים לביצוע ההשתלה, כך תכלו להיות רגועים שנבחרו עבורכם שתלים דנטליים איכותיים אשר מתאימים למנשך הספציפי שלכם.

לייעוץ, הכוונה ולמציאת הרופא המשתיל המתאים לכם, פנו עכשיו למומחים של המרכז הישראלי לרפואת שיניים מתקדמת.

>> יש לך שאלה? התקשר עכשיו לקבלת ייעוץ חינם (לחץ כאן)

מגוון שתלים


✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות!
✔ מיטב המומחים ליד מקום מגוריך
✔ מחיר ללא תחרות (השוואת מחירים)
✔ ללא כאבים, הרדמה מלאה/חלקית
✔ החלמה מהירה במיוחד


צור קשר עכשיו -
ונחזור אליך תוך 5 דקות!
-
למה לבחור דווקא בנו?

השתלות שיניים מחיר


שיניים בריאות לכל החיים!

השתלת שיניים מהירה
השתלת שיניים ביום אחד
השתלות שיניים לגיל הזהב