שתלים לגיל השלישי

נקודות חשובות לגבי שתלים לגיל השלישי

התבגרות וגדילה הם תהליכים חיוביים הכוללים המון יתרונות. יחד עם זאת השפעתם על הגוף מאוד ניכרת. תפקודים אשר נראים לנו כמובנים מאליהם כמו לעיסה או אכילה, נפגעים במידה משמעותית ככל שמתבגרים, ופוגעים באורח ובאיכות חייהם של הקשישים. זאת כתוצאה מהגוף שהולך ונחלש ומשיניים שנזקי הזמן פגעו בהןוגרמו לבעיה תפקודית. יחד עם זאת, בעידן המודרני כן קיימות יכולות רפואיות מתקדמות ומודרניות לטיפול בבעיות שיניים כאלו ואחרות, ולשפר בכך את איכות החיים.

שתלים לגיל השלישי

השתלה דנטלית

אחת הבעיות הנפוצות בגיל הזהב היא איבוד שיניים. יש לכך סיבות רבות ומגוונות כמו דלקות חוזרות ונשנות, נסיגת חניכיים או נתונים גנטיים שקיבלו בירושה. במידה ואתם עומדים בקריטריונים הנדרשים תוכלו לעבור טיפול השתלת שיניים ובכך להתמודד עם הפן התפקודי והפן האסתטי של איבוד שיניים. כיום ישנן מרפאות רבות מבצעות את הפרוצדורה ולכן יש לוודא שבוחרים במקום מקצועי ובעל מיומנות.

למי מתאימים שתלים?


שתלים דנטליים מהווים חלופה איכותית לשיניים תותבות. אם עד היום היה מענה אך לא קבוע, שתלים נותנים מענה הרבה יותר מיטבי ואיכותי, שלא לומר עמיד לאורך השנים. טיפול השתלה דנטלית מתאים למבוגרים בני הגיל השלישי, כל עוד הם עומדים בקריטריונים הנדרשים כלומר: בריאים ללא סוכרת, מחלות עצם או מחלות לבביות. באופן כללי רצוי להיוועץ ברופא על מנת לוודא כי שיטת הטיפול מתאימה לכם. ואם אתם חוששים מכך שאינכם ניידים ולכן לא יכולים להגיע לראות רופא יש לנו חדשות עבורכם:

יש טיפולי שיניים בפריסה ארצית רחבה

אחד המכשולים הקיימים בפני בני הגיל השלישי הוא נושא הניידות. רבים אשר מתגוררים ב
בית אבות או בדיור מוגן ואינם מחזיקים רכב בשוטף. כתוצאה מכך אינם יכולים להגיע למרפאת השיניים בה היו מטופלים לפני כן. לא פעם גם בית האבות או הדיור המוגן אינם נמצאים בסביבת המגורים הקודמת, כך שצריך למצוא מרפאה חדשה. אם זהו האתגר שעומד ביניכם לבין טיפול השתלה דנטלית איכותי ומקצועי, הרשו לנו לספר לכם שישנן מרפאות המספקות שירותים בפריסה ארצית. יכול מאוד להיות שישנה מרפאה של רשת גדולה ולה פריסה ארצית רחבה, כך שניתן להגיע לטיפול בקלות.

איך מבררים?

יש לכם מרכזים רבים אשר מסייעים לקשישים לקבל מידע אודות הזכויות שלה, החל במידע אודות סיוע כספי למימון בית אבות, דרך מידע על סוגים שונים של בתי אבות וקריטריונים לבחירה ועד טיפולי שיניים שמגיעים לכם במסגרת היותכם בני גיל הזהב. אם אתם כבר מתגוררים בבית אבות וסובלים מאובדן שיניים, תוכלו להיעזר בצוות הרפואי במקום על מנת לקבל מידע בנושא, או לחלופין לבדוק אם ישנם רופאי שינים שיגיעו ישירות אליכםלבדיקה ראשונית לפני תיאום הטיפול הרצוי.

ככל שיהיה לכם יותר מידע וידע הנוגע לזכויות שלכם, כך תוכלו לתאם לעצמכם טיפול שיניים מקצועי ואיכותי, קל כמורכב ובכך לשדרג את החיים שלכם במידה משמעותית ולהתפנות לדברים החשובים.

 


✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות!
✔ מיטב המומחים ליד מקום מגוריך
✔ מחיר ללא תחרות (השוואת מחירים)
✔ ללא כאבים, הרדמה מלאה/חלקית
✔ החלמה מהירה במיוחד


צור קשר עכשיו -
ונחזור אליך תוך 5 דקות!
-
למה לבחור דווקא בנו?

השתלות שיניים מחיר


שיניים בריאות לכל החיים!

השתלת שיניים מהירה
השתלת שיניים ביום אחד
השתלות שיניים לגיל הזהב