הרמת סינוס

  • כואבות לך השיניים? כאבי חניכיים?
  • מעוניין לעבור הרמת סינוסים אצל מומחה עם שנים של ניסיון? (במחיר משתלם)
  • מחפש טיפול מהיר ללא כאבים מיותרים? הרמת סינוס ביום אחד?
רפואת השיניים התפתחה בצורה מדהימה בשנים האחרונות. כיום תוכל לעבור הרמת סינוסים מהירה, יעילה ומקצועית -
עם תוצאות מדהימות. טיפולי שינים מתקדמים ללא כאב ועם שיקום מהיר.
שיניים בריאות לכל החיים!
(שירות בכל רחבי הארץ)

>> כמה עולה השתלת שיניים? איך משיגים הנחה משמעותית? לחץ כאן

>> איזה טיפולי שיניים אנו מציעים? צפו עכשיו ברשימה המלאה


מתי מבצעים הרמת סינוסים?

לאחר עקירת שן מתחיל תהליך של איבוד עצם הלסת. כאשר העקירה מתבצעת בשיניים האחוריות של הלסת העליונה, קורה תהליך נוסף, הסינוסים מיד תופסים את מקומם של שורשי השן שנעקרו וזאת על חשבון העצם. ההשפעה של תהליך זה נראית כאשר מבצעים השתלת שן במקום השן אשר נעקרה כיוון שנדרשת רמה מסוימת של איכות עצם לשם החדרת השתל. במקרים בהם העצם אינה גבוהה דיו יש צורך בפעולות נוספות כמו השתלת עצם, הרמת סינוסים ועוד. החדרת השתל כאשר העצם אינה גבוהה עלולה לחדור לחלל הסינוס ולגרום לדלקת.

הרמת סינוס - התהליך

המהות של תהליך הרמת סינוס הוא למעשה עיבוי של עצם הלסת בתוך חלל הסינוס. עיבוי העצם נקרה גם השתלת עצם הנעשית על ידי החדרת חומר סינטטי המעודד יצירת תאי עצם חדשים, השתלת עצם ממקום אחר בגוף או השתלת עצם מבעל חיים אחר. הרעיון הוא לעודד את הגוף לייצר תאי עצם בעצמו עד אשר יוחלפו החומרים החיצוניים בעצם טבעית אשר איכותה מספקת לצורך החדרת שתלים בשיניים ללא סיכון בפגיעה בסינוס או באי קליטת השתל.  

דרכים לביצוע הרמת סינוסים

ישנן שתי דרכים מוכרות לביצוע הרמת סינוסים - הרמת סינוס פתוחה או הרמת סינוס סגורה. הרמת סינוס פתוחה מתבצעת כאשר העצם פחותה מ- 5 מ"מ. בדרך זו פותחים חלון צדדי בעצם ודרכו מכניסים את התחליף לעצם, כלומר מבצעים את השתלת העצם דרך החלון הצדדי, על גבי רצפת הסינוס. בדרך השנייה, הרמת סינוס סגורה, קודחים חור צר ברכס העצם ודרכו דוחפים פנימה אל חלל הסינוס את החומר החלופי לעצם. חור זה ישמש גם כחלל המיועד להברגת השתל. מלבד דרכים אלו ישנה דרך נוספת המתבצעת על ידי שתל Maxillent המאפשרת הרמת סינוס והשתלת השתלים בו זמנית, באופן מהיר מאוד ויעיל מאוד. כמובן שיש צורך בבדיקה מקיפה של רופא לשם בדיקת התאמת המטופל לאופן התהליך.

הצלחתו של התהליך כולו תלויה רבות ברופא המטפל לכן אסור לכם להתפשר בבחירת רופא. פנו אלינו, לצוות של המרכז הישראלי לרפואת שיניים מתקדמת ותקבלו ייעוץ ממומחים בתחום.

>> משהו לא ברור לך? רוצה מידע נוסף? צור עמנו קשר עכשיו✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות!
✔ מיטב המומחים ליד מקום מגוריך
✔ מחיר ללא תחרות (השוואת מחירים)
✔ ללא כאבים, הרדמה מלאה/חלקית
✔ החלמה מהירה במיוחד


צור קשר עכשיו -
ונחזור אליך תוך 5 דקות!
-
למה לבחור דווקא בנו?

השתלות שיניים מחיר


שיניים בריאות לכל החיים!

השתלת שיניים מהירה
השתלת שיניים ביום אחד
השתלות שיניים לגיל הזהב