כתרי חרסינה

  • כואבות לך השיניים? רוצה להחזיר את החיוך לפה?
  • מעוניין לעבור טיפול שיניים אצל הרופאים הטובים ביותר?
  • טיפול מהיר, יעיל ואפקטיבי? ללא כאבים מיותרים?

המרכז הישראלי לרפואת שיניים מתקדמת מציע לך טיפול שיניים מהיר, יעיל ומקצועי.
התקנה של כתרים איכותיים לשיניים (כתרי חרסינה) תשפר לך את החיים באופן משמעותי ובמחיר שווה לכל כיס.
כי מגיע לך שיניים בריאות לכל החיים. 
על השיניים לא מתפשרים!

* שירות בכל רחבי הארץ *


>> מגוון אדיר של טיפולי שיניים מתקדמים - לחץ כאן

>> מה יתרונותיו של כתר זירקוניה? לחץ כאן למידע נוסף


תפקידו של הכתר

מהו כתר בשיניים? כתר בשיניים הינו למעשה תחליף מלאכותי לחלק בשן הנראה בחלל הפה ולכן החשיבות האסתטית של הכתר גבוהה מאוד ועל הכתר לעמוד בציפיות האסתטיות. זו אחת הסיבות העיקריות להעדפת רופאי השיניים את כתרי החרסינה על סוגי הכתרים האחרים. מלבד זאת על הכתר להיות פרקטי ולאפשר נגיסה ולעיסה באופן טבעי ונוח.

כתר חרסינה - היתרונות

מדוע רופאי השיניים ממליצים את כתרי חרסינה? התשובה לכך מאוד פשוטה, עם איכות לא ניתן להתווכח. האיכות של כתר שיניים נמדדת על פי החומרים ממנו הוא מורכב. כתר בדך כלל מיוצר משני חלקים - מבסיס מתכתי ומציפוי. הבסיס הוא למעשה יציקת מתכת כאשר מתכת איכותית ואצילה כגון זהב תהפוך את הכתר לעמיד ותמנע תופעות של קורוזיה והאפרה של המפגש עם החניכיים.

לרוב שימוש במתכת אצילה מייקר את הטיפול ולכן יש אלו אשר מתפשרים על מתכות אחרות ונאלצים להתמודד עם תופעות אלו ולעיתים נאלצים אף להחליף את הכתר כל מספר שנים. בדומה לבסיס הכתר, גם הציפוי מהווה מדד לאיכות הכתר ולהצלחתו של הטיפול. טיפול הכולל כתר חרסינה ימנע תופעות של שינוי צבע הכתר כיוון שהחרסינה אינה סופחת אליה את צבעי המאכל. כמו כן ימנעו דלקות שיניים מיותרות כיוון שהחרסינה ידוע כחומר אשר נקלט באופן מהיר ואינו יוצר גירויים בחניכיים. מלבד זאת, ניתן להגיע לרמת דיוק אסתטי גבוהה מאוד באמצעות כתרי חרסינה.

רוצה לקבל מידע נוסף על כתרי חרסינה או על טיפולים שונים. הצוות המקצועי של המרכז הישראלי לרפואת שיניים מתקדמת מחכה לפנייה שלך. צור קשר עימנו ואנו נשמח לסייע לך ולענות על כל שאלה.

חידוש טכנולוגי בעיצוב כתר חרסינה

לאחרונה פותחה שיטה טכנולוגיות (CAD/CAM) לדיוק מרבי בעיצוב צורת השן המשוחזרת. המערכת סורקת על ידי סורק אופטי את השן המיועדת לשחזור והתמונה מועברת לטכנאי המעבדה אשר משחזר את השן לפי נתוני הסריקה ובאמצעות מחרטה ממוחשבת. בשיטה זו נוצר כתר חרסינה בעל צורה מדויקת ובעל צבע מדויק של השן המושחזת.

חשוב להבין שהצלחת הטיפול תלויה רבות בסוג הכתר, לכן כתר חרסינה מועדף כל כך, אך גם ברופא המבצע את הטיפול לכן בחרו את הרופא בקפידה.

>> יש לך שאלה נוספת? לחץ כאן לייעוץ חינם

✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות!
✔ מיטב המומחים ליד מקום מגוריך
✔ מחיר ללא תחרות (השוואת מחירים)
✔ ללא כאבים, הרדמה מלאה/חלקית
✔ החלמה מהירה במיוחד


צור קשר עכשיו -
ונחזור אליך תוך 5 דקות!
-
למה לבחור דווקא בנו?

השתלות שיניים מחיר


שיניים בריאות לכל החיים!

השתלת שיניים מהירה
השתלת שיניים ביום אחד
השתלות שיניים לגיל הזהב