כתר זירקוניה

  • יש לך כאבי שיניים? כאבי חניכיים?
  • רוצה לעבור טיפול שיניים אצל רופא מומחה? (במחיר משתלם)
  • מתעניין בנוגע לכתרים לשיניים? כתר זירקוניה?

כתרים לשיניים חוללו מהפכה גדולה בתחום של רפואת השיניים.
כיום תוכל לעבור התקנת כתר לשיניים במהירות ובלי להתרושש - ועם תוצאות מדהימות.
כתרים מכל הסוגים - כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה ועוד. 
כי על השיניים לא מתפשרים!

** פריסה ארצית רחבה **


>> אנו מספקים מגוון טיפולי שיניים מתקדמים - לחץ כאן

>> מה זה כתר חרסינה? לחץ כאן לפרטים נוספים


מתי נשתמש בכתרים?

במהלך חיינו אנו מבצעים מספר טיפולים בכל שן שהחלה תהליך התכלות. תחילה אנו מטפלים בשן בסתימה קטנה, לאחר מכן אנו נאלצים להגדיל את הסתימה, בהמשך מתבצע טיפול שורש ובעקבותיו מגיע הכתר. בכדי להסביר מהם כתרי זירקוניה יש להבין מה תפקידם של כתרים לשיניים באופן כללי. תפקידו של הכתר הוא לשמר את מעט חומר השן אשר נשאר לאחר כל הטיפולים שבוצעו בשן. עם כל טיפול השן משויפת שוב ושוב ומתמעט הן בעקבות הטיפולים והן בעקבות שחיקתה על ידי עששת. לכן כתרים איכותיים כגון כתרי זירקוניה יבטיחו את שמירת חומר השן שנותר בכדי להימנע מעקירה מיותרת.

סוגי כתרים - כתר זירקוניה


כיום ניתן למצוא בשוק הישראלי מגוון לא קטן של סוגי כתרים שונים. כתר למעשה עשוי מיציקת מתכת ומכיפה המחקה את צורתה וצבעה של השן המקורית. ההבדלים בין הכתרים השונים הם למעשה החומרים מהם עשויים שני החלקים. יציקת המתכת יכולה להיות עשויה ממתכת אצילה ואיכותית אשר מונעת תופעות רבות כמו שינוי צבע הנראה לעין, קורוזיה ועוד. כמו כן יש המעדיפים, לרוב עקב המחיר הנמוך, את מתכות חצי אצילות. גם הכיפה נבדלת בין סוגי הכתרים השונים אך לרוב היא מיוצרת מחרסינה או מציפוי חרסינה. לחרסינה יתרונות משמעותיים על החומרים האחרים ולכן רופאי השיניים מעדיפים כתרי חרסינה. כתר זירקוניה הינו כתר אשר עשוי כולו אך ורק מחרסינה.
 
יתרונותיו של כתר זירקוניה

כאמור, כתר זירקוניה עשוי מחרסינה בלבד ונשתמש בו בעיקר כאשר יש להניחו בקדמת הפה, כלומר על השיניים הקדמיות. מדוע כל כך חשוב להשתמש בכתרי זירקוניה בשיניים הקדמיות? כיוון שזהו האזור הכי נראה בפה וחשוב לנו לשמור על רמת אסתטיות גבוהה באזור זה. אף אחד מאיתנו לא רוצה להתבייש לחייך או להיאלץ להסתיר את פיו עם כף היד. כתרי זירקוניה מאפשרים לנו להגיע למראה טבעי של השן, ללא מסגרת אפורה אשר נוצרת על ידי בסיס המתכת אשר נוכח בכתרים אחרים. החרסינה מונעת גירוי של החניכיים ונקלטת בהם בהצלחה ללא דלקות, החרסינה אינה סופחת צבעי מאכל ולכן צבעה אינו משתנה לאורך השנים. כמו כן כתרי זירקוניה נותנים מענה בלעדי לאלו אשר סובלים מאלרגיה למתכות.

כתרים דורשים התאמה אישית תוך הקפדה על פרטים קטנים ולכן בחירת הרופא מהווה בסיס להצלחת הטיפול. פנו למרכז הישראלי לרפואת שיניים מתקדמת כדי להבטיח לעצמכם את הטיפול הטוב ביותר.

>> יש לך שאלה כלשהי? רוצה לברר פרטים נוספים? לחץ כאן לייעוץ חינם
 

 

✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות!
✔ מיטב המומחים ליד מקום מגוריך
✔ מחיר ללא תחרות (השוואת מחירים)
✔ ללא כאבים, הרדמה מלאה/חלקית
✔ החלמה מהירה במיוחד


צור קשר עכשיו -
ונחזור אליך תוך 5 דקות!
-
למה לבחור דווקא בנו?

השתלות שיניים מחיר


שיניים בריאות לכל החיים!

השתלת שיניים מהירה
השתלת שיניים ביום אחד
השתלות שיניים לגיל הזהב