שתלים בשיניים

  • רוצה שיניים חזקות ובריאות? חיוך יפה לכל החיים?
  • מעוניין לקבל טיפול באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק? (מבלי להתרושש)
  • מחפש השתלת שיניים מהירה, יעילה ואפקטיבית? ללא כאבים מיותרים?
המרכז שלנו מאפשר לך להזמין טיפול שיניים מהיר, יעיל ומקצועי.
הטכנולוגיה המתקדמת בתחום השתלים מאפשרת לשדרג את החיים באופן משמעותי, במחיר שווה לכל כיס.
גם לך מגיע שיניים בריאות לכל החיים. זכור, על השיניים לא מתפשרים!

*שירות בכל רחבי הארץ

>> איזה שתלים יש בשוק? מה הכי מומלץ? לחץ כאן למידע מקצועי
>> כמה עולה הטיפול? איך משיגים את המחיר הטוב ביותר? לחץ כאן עכשיו!


סוגי שתלים לשיניים

שתלים לשיניים הם למעשה ברגים אשר מתחברים לעצם הלסת התחתונה או העליונה, בצידם האחד, ומהצד השני מתחברים אליהם המבנים אשר נראים לעין לאחר ההשתלה. ניתן לחבר לשתלים כתרים, גשרים או שיניים תותבות.

שתלים בשניים מצויים בארץ בכמה וריאציות של עיצובים וחומרים. ישנם כ- 50 סוגים שונים של שתלים דנטליים אשר ההבדלים מתבטאים בעיקר בעיצוב סלילי השתל ובחומר אשר מצפה אותו. ביניהם ניתן למצוא את שמות השתלים הבאים: אלפא ביו, A.B , Paragon , M.I.S , Zimmer ועוד.

כיצד מתבצע תהליך ההשתלה?

חשוב לציין כי התהליך נעשה בהרדמה מקומית בלבד. המשתיל חושף את העצם וקודח בה חור קטן אשר יאפשר את הברגת השתל לתוכו. לאחר החדרת השתל אוטמים את האזור ומחכים בין חודשים לחצי שנה עד להחלמה מלאה. בשלב הבא יבנו למטופל כתרים או תותבות אשר יוברגו לשתל מצידו השני.

למי מיועדים שתלים לשיניים?

בעיקרון ההגבלה היחידה הינה גיל המטופל. המטופל חייב לסיים את התפתחותו בטרם ניתן להחדיר לפיו שתלים בשיניים. לכן לא ניתן לבצע את התהליך על ילדים מתחת לגיל 18, יחד עם זאת אין הגבלה של גיל מהצד השני ואף נהפוך הוא. מבוגרים רבים מעדיפים להחדיר שתלים בשיניים ועליהם להלביש שיניים תותבות קבועות או נשלפות. מעבר לכך, מומלץ לבצע השתלות שיניים למילוי חוסר בשיניים בכל גיל.

היתרונות של שתלים לשיניים

בהנחה כי תהליך החדרת שתלים בשיניים בוצע כראוי, השתלים יחזיקו מעמד למשך 20 שנה ואף יותר. כמו כן נמצאו אחוזי הצלחה גבוהים מאוד בביצוע השתלות שתלים בשיניים. מלבד ההיבט הפונקציונאלי והדנטאלי של שתלים בשיניים, ישנו היבט נוסף - האסתטיקה. זהו צורך חשוב אשר מקבל את המענה הטוב ביותר בהשתלות שיניים. אך היתרונות הבולטים מכל הם שתהליך השתלות השיניים אינו פוגע בשיניים הסמוכות התקינות ואין צורך לשייף שן בריאה לחינם. כמו כן התהליך מציע את הפתרון הטוב ביותר לתחליף השורש בעצם ותחליף כותרות השיניים בחלל הפה.

גם לנו חשוב החיוך שלך! הצוות המקצועי של מרכז הישראלי לרפואת שיניים מתקדמת יעזור לך לקבל את הטיפול הטוב ביותר אשר נעשה על ידי רופאים מומחים, בעלי וותק וניסיון רב בתחום רפואת השיניים. צור קשר עימנו ואנו נדאג שתצא עם חיוך מושלם.

>> יש לך שאלות נוספות לגבי השתלים? צור עמנו קשר (ייעוץ חינם)


 

✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות!
✔ מיטב המומחים ליד מקום מגוריך
✔ מחיר ללא תחרות (השוואת מחירים)
✔ ללא כאבים, הרדמה מלאה/חלקית
✔ החלמה מהירה במיוחד


צור קשר עכשיו -
ונחזור אליך תוך 5 דקות!
-
למה לבחור דווקא בנו?

השתלות שיניים מחיר


שיניים בריאות לכל החיים!

השתלת שיניים מהירה
השתלת שיניים ביום אחד
השתלות שיניים לגיל הזהב