השתלת שיניים בזאלית

השתלת שיניים בזאלית - גם כשיש מחסור בעצם!

הקדמה בטכנולוגיות הרפואיות הגיעה גם לרפואת שיניים. בפרט, ניתן לראות התקדמות אדירה בכל מה שקשור להשתלת שיניים. גם מטופלים שבעבר נאמר להם כי הם אינם מתאימים לעבור השתלה, עשויים להתאים לכך כיום. ואפילו יותר מזה – השיקום מהיר יותר מאי פעם. הרעיון המרכזי הוא להתאים את אופי ההשתלה למצבה של הלסת, לעובי העצם, לצפיפות העצם ולמאפיינים נוספים. בהקשר זה, כדאי להבין מהי בעצם
השתלת שיניים בזאלית. השתלה שיכולה לסייע להרבה מאוד מטופלים לאחר עקירות או בגיל מבוגר, ליהנות שוב מלעיסה טבעית ומחיוך יפה.

השתלת שיניים בזאלית

הפתרון לחוסר בעצם

עבור אנשים שאצלם לא קיים מחסור בעצם באזור המיועד להשתלה, ייתכן שאפשר לבצע את התהליך בשיטה אחרת. אבל כאשר מדובר במטופלים אשר אצלם מזהה הרופא חוסר בעצם, ההשתלה הבזאלית מאפשרת לבצע את הטיפול בצורה יעילה. לרוב, סוג זה של טיפול מקובל כאשר מזוהה תהליך של ספיגת עצם בלסת. כאשר זה המצב, השימוש בשתלים רגילים עשוי שלא להתאים. זה תלוי כמובן בכמות העצם שנותרה.

השתלת שיניים ללא השתלת עצם

יש כיום כמה פתרונות שיכולים לאפשר השתלה למחוסרי עצם. השתלת שיניים בזאלית הולכת ותופסת תאוצה, מפני שהיא יכולה לגשר על מחסור בעצם בלי שצריך לבצע השתלת עצם. סוג זה של השתלה קיבל את השם המיוחד שלו בשל הטכניקה. כאן, מכיוון שאין די עצם לצורך קיבוע השתלים (שהם בצורת בורג מטיטניום) נעשה דבר אחר. את השתלים מקבעים אחרת, בעצם הבסיסית (בזאלית) ששומרת על נפחה ואיננה נספגת כמו עצם הלסת שבה מבצעים השתלה רגילה. השתלים בנויים בצורה אחרת, מעין דיסקים שטוחים. אם תשאלו מדוע בעצם לא לבצע השתלת עצם, התשובה די פשוטה. השתלת עצם היא תהליך מסובך וארוך. כמו כן לא תמיד הקליטה מאפשרת לאחר מכן להשתמש בשתלים הרגילים.

שביעות רצון לאורך שנים


השתלת שיניים בזאלית יכולה להתאים למטופלים שרוצים לחזור לשגרה יחסית בתוך זמן קצר. אך זה לא היתרון היחיד של השתלה מסוג זה. נוסף על כך, זה נחשב לטיפול בטוח, בעל סיכוי נמוך מאוד לפגיעה בעצב. לאחר התקנת השתלים בלסת העליונה או התחתונה, ניתן כמעט מייד למקם את השיניים הזמניות, לפני הקבועות. זהו שיפור עצום לעומת ניהול שגרה הכוללת שימוש בתותבות נשלפות. עוד ראוי לצין כי על פי הניסיון שנצבר עד כה בחו"ל (שם טיפול מסוג זה קיים שנים לפני שהגיע לארץ), שביעות הרצון של המטופלים גבוהה מאוד. אפילו שנים לאחר ביצוע ההשתלה.

כמה עולה השתלת שיניים? לחץ כאן 


✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות!
✔ מיטב המומחים ליד מקום מגוריך
✔ מחיר ללא תחרות (השוואת מחירים)
✔ ללא כאבים, הרדמה מלאה/חלקית
✔ החלמה מהירה במיוחד


צור קשר עכשיו -
ונחזור אליך תוך 5 דקות!
-
למה לבחור דווקא בנו?

השתלות שיניים מחיר


שיניים בריאות לכל החיים!

השתלת שיניים מהירה
השתלת שיניים ביום אחד
השתלות שיניים לגיל הזהב