ציוד רפואי למרפאות שיניים

ציוד רפואי איכותי למרפאות שיניים עושה את ההבדל!

הטכנולוגיה החדשנית הגיעה לתחום המכשירים הרפואיים ברפואת השיניים. רופאים רבים מכניסים ציוד משוכלל שמסייע להם לתת טיפולים מוקפדים ומדויקים יותר, מופחתי כאב ובמקומות שבעבר לא היו אפשריים.

רמה גבוהה של  ציוד רפואי למרפאות שיניים תשפר את איכותן של תוצאות הטיפולים המוצעים במרפאת השיניים שלכם. היום ניתן לראות טכנולוגיה מתקדמת אשר משמשת לשלבי האבחון ובניית תוכניות הטיפול ולשלבי הריפוי. חדשנות נמצאת גם בחומרים המשמשים את רופאי השיניים ובאמצעי הייצור של מעבדות השיניים.

ציוד רפואי

בשורות הבאות נפרט על מספר מכשירים וחומרים חדשניים אלה:

סריקה בתלת ממד לאבחון ומדידה


ציוד רפואי למרפאות שיניים בתהליך האבחון של חלל הפה ובניית תוכניות הטיפול עבר מהפך בשנים האחרונות. סורקים משוכללים ודיגיטליים מאפשרים הדמיה של מערכת השיניים וחלל הפה באופן מאד מדויק. הסורק הדנטלי החדיש מחליף את מכשיר הרנטגן המיושן ומאפשר אבחון מהיר ומיידי של הבעיה בחלל הפה.

סורק אינטרה אוראלי ישמש למדידה דיגיטלית של מערכת השיניים, לצורך הכנת תבניות שיניים במעבדה. הנתונים עוברים ממחשב הרופא למחשב המעבדה לתחילת ייצור במידת הצורך. המטופל מקבל הסברים בליווי תמונה ויזואלית לבעיות הקיימות והפתרונות האפשריים.

בעזרת הסורקים וההדמיות מכין הרופא תוכנית טיפול מפורטת ברמת דיוק גבוהה וקיימת לו האפשרות להציג בפני המטופל את התוצאות הסופיות שצפויות להיות במיוחד בתחום השתלות השיניים.

הדפסה בתלת ממד

טכנולוגיה חדשה שבעזרתה מודפסים תבניות של שיניים, סדים כירורגיים בהשתלות שיניים, סדי הלבנה ואפילו ניתן להדפיס כתרים.

יישור שיניים שקוף

זוהי דוגמא לטיפול המשלב את הסריקה הדיגיטלית עם שימוש במדפסת תלת ממד. הסריקה והמדידה מאפשרת לרופא להגיע לתוכנית טיפול ליישור השיניים של המטופל באופן  מדויק. לאחר מכן,  מיוצרים הסדים השקופים בטכנולוגיות ההדפסה בתלת ממד והם מונחים על  גבי השיניים ויוצרים תהליך לתזוזת שיניים עד ליישור מלא שלהן.

חומרים המיועדים לשתלים דנטליים

הטכנולוגיה מאפשרת פיתוח של
שתלים דנטליים מסוגים שונים מאפשר ביצוע השתלה תוך התאמה לכמות העצם שנמצאת בחלל הפה של המטופל. אפשר למצוא שתלים בעזרתם ניתן לעשות הרמת סינוס או שתלים קטנים עם קוטר זעיר המיועדים להיכנס באופן מידי לאחר העקירה עם זמן איחוי מצומצם.

השתלים מיוצרים מחומר טיטניום או זירקוניה שהם חומרים המתאחים  עם העצם ונקלטים בפה באופן מיטבי.

מכשיר הלייזר בשירות רפואת השיניים

מכשיר הלייזר משמש למגוון תחומים ברפואת השיניים, הלבנת שיניים, הסרת עששת, טיפול בחניכיים ולהכנת השיניים לסתימות. היתרונות בשימוש בלייזר הם בהפחתה משמעותית בתחושת הכאב, הפחתה בדימומים עד למצבים בהם אין צורך בתפרים והפחתה באי הנוחות בפה לאחר הטיפול.

לסיכום, בפעם הבאה שתחפשו מרפאת שינים, בדקו גם את הטכנולוגיות של הציוד הרפואי הנמצא בשימוש הרופא. המומחיות והמיומניות של הרופא בשילוב של ניצול מיטבי של הציוד החדשני עושים את ההבדל בין טיפול טוב למצוין.


כמה עולה השתלת שיניים? מידע נוסף


 


✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות!
✔ מיטב המומחים ליד מקום מגוריך
✔ מחיר ללא תחרות (השוואת מחירים)
✔ ללא כאבים, הרדמה מלאה/חלקית
✔ החלמה מהירה במיוחד


צור קשר עכשיו -
ונחזור אליך תוך 5 דקות!
-
למה לבחור דווקא בנו?

השתלות שיניים מחיר


שיניים בריאות לכל החיים!

השתלת שיניים מהירה
השתלת שיניים ביום אחד
השתלות שיניים לגיל הזהב